فروش موتور آسانسور | قیمت موتور آسانسور

موتور آسانسور ، بخش اصلی یک پکیج آسانسور می باشد. در آسانسور کابین و کادر وزنه توسط سیم بکسل به هم متصل هستند و حالت تعادلی دارند، چرخش فلکه موتور آسانسور موجب حرکت سیم بکسل شده و بدین وسیله کابین بین طبقات جابجا می شود . با توجه به اینکه آسانسور‌ها دارای ظرفیت و سرعت متفاوتی هستند، موتور‌ها نیز در توان های مختلف تولید می‌شوند تا بتوانند پاسخگوی تمامی نیاز‌ها باشند. به صورت کلی موتور‌ها به دو دسته موتور گیربکس و موتور گیرلس (بدون گیربکس) تقسیم می‌شوند

 

فروش موتور آسانسور | قیمت موتور آسانسور

قیمت موتور آسانسور

با توجه با نوسانات نرخ ارز در این روزها و وارداتی بودن بخش اعظمی از موتورها و قطعات آنها قیمت تمام شده محصولات به صورت لحظه ای تغییر می یابد، البته شایان ذکر است که موتورهای ایرانی آسانسور هم در بازار موجود می باشند که در این برهه دچار تغییر قیمت کمتری میشوند . در این میان می توان از چندین برند داخلی موتور آسانسور نام برد :

موتور آسانسور بهران

موتور آسانسور الکو

موتور آسانسور فرشباف

و …

موتور پی ال جی

موتور بهران موتوری شناخته شده در بین اهالی صنف آسانسور می باشد و با توجه به انواع مدلهای آن از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر برندهای داخلی برخوردار می باشد .

با توجه به شرایط فعلی حتما قبل از خرید موتور آسانسور نسبت به استعلام موجودی و قیمت به روز محصول اطلاع حاصل کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

برای خرید موتور آسانسور مورد نظر از لینک زیر اقدام نمایید :

خرید موتور آسانسور